Будівництво котеджів

З кожним днем все більше людей віддають перевагу приватній заміській нерухомості. Все популярнішим стає будівництво котеджів і ми допоможемо вам звести свій. Звертайтесь в НВО БУД – ми запроектуємо і зробимо дім повністю за вашим смаком, від планування до екстер’єру.

У нас ви можете замовити будівництво котеджу під ключ – максимально комплексне рішення. Ми почнемо його реалізацію з вибору проекту, запропонувавши вам:

• типовий – з уже продуманою поверховістю, плануванням, присадибними об’єктами;
• індивідуальний – з розробкою розташування і площами кімнат, мансарди, гаражу конкретно по вашому запиту.

Цінова політика при цьому максимально гнучка. Готові проекти обходяться дешевше, індивідуальні – найбільш точно враховують ваші потреби, включаючи необхідність заливки підсиленого фундаменту із-за слабкого грунту чи специфіку прокладання комунікацій.

Якщо ви вже обзавелися земельною ділянкою, допоможемо вибрати місце під будівництво котеджу. Підтримка спеціалістів в цьому питанні необхідна, оскільки недостатньо просто зупинитись на мальовничому ландшафті.

  1. Потрібно провести геологічні дослідження (зокрема, проаналізувати грунт і підземні води), щоб визначити кошторис.
  2. Потрібно виконати топографічні вишукування, щоб вияснити особливості місцевості і правильно вирахувати глибину закладки комунікаційних ліній.
  3. Важливо скласти архітектурний план, в якому зовнішня естетика буде підпорядкована раціональному розташуванню об’єктів та елементів.

Ми залучимо досвідчених спеціалістів, здатних грамотно врахувати кожний вище перелічений момент.

Строки будівництва котеджів

На зведення таких об’єктів зазвичай потрібно 1-1,5 роки. Це найменший термін, що прописується в контракті. І разом з договором ви отримаєте план проведення і здачі робіт. Проте на практиці строки будівництва можуть змінюватись під впливом наступних факторів:

  • Складність об’єкта – якщо котедж типовий, здати його можна навіть раніше, чим планувалось і вже точно швидше, ніж такий же по площі дім. Але при значній кількості індивидуальних моментів час зведення може бути трохи більше очікуваного.
  • Погодні умови – із-за сильних вітрів, затяжних дощів та/або завірюх роботи сповільнюються чи навіть призупиняються.

Головне, що при співпраці з НВО БУД строки змінюються тільки по об’єктивним причинам і виключно для того, щоб якісно витримати технологію зведення будівлі.

Вартість будівництва котеджу: що впливає на ціну?

В числі ключових факторів:

  • оригінальність проекту (індивідуальний або типовий);
  • об’єм, складність і терміновість проведених робіт;
  • кошторис (вартість вибраних матеріалів);
  • супутні витрати (оплата послуг підрядників).

При зверненні в НВО БУД ви можете розраховувати на те, що ціна будівництва котеджу буде прозорою та об’єктивною. Ми врахуємо кожну статтю витрат, відобразимо в кошторисі всі матеріали, аж до окремих розеток, узгодимо ваші побажання з доступним бюджетом. І це при зручному контролі над проведенням робіт на будь-якому етапі.

Працюємо комплексно і на совість, не просто обіцяючи результат, а забезпечуючи його. Коли ми будуємо котедж під ключ, вам не доводиться займатись супутніми питаннями – ми про все дбаємо самі. Вирішуємо задачу так, щоб ви отримали сучасну заміську нерухомість, розраховану на десятиріччя комфортабельного проживання.

Звертайтесь в НВО БУД, коли потрібно збудувати котедж під ключ – будемо раді вам допомогти.