Ремонт офісів

Мудрий керівник знає, що офіс – це обличчя компанії. Це місце, де працюють співробітники, куди приїзжають партнери і клієнти для заключення контрактів. Це нерухомість, всі приміщення якої просто зобов’язані бути комфортабельними і зі стильним оздобленням. Саме тому так важливо своєчасно проводити ремонт офіса – щоб підтримувати в ньому належний рівень краси та зручності.

Виконання таких робіт допоможе вирішити цілий ряд надважливих для компанії задач. В рамках своєчасного ремонту офіса проводиться модернізація робочих місць, що оптимізує умови праці. Кімнати для прийому їжі та відпочинку також стануть більш сучасними, а це додаткова мотивація для підлеглих – показник турботи керівництва про них. Відбувається і переоформлення особистого кабінету керівництва – так, щоб він справляв враження на партнерів і говорив про те, що його власник – людина серйозна.

Вирішити всі ці задачі найкращим чином можуть тільки професіонали. Тому звертайтесь в НВО БУД: оздоблення і ремонт офисів під ключ – це наша спеціалізація. І ми пропонуємо вам зразу декілька варіантів – концепцій надання послуги.

Косметичний ремонт офіса

Включає в себе наступні види робіт:

  • монтаж натяжної стелі;
  • монтаж покриття підлоги;
  • оздоблення стін і проведення малярних робіт;
  • оновлення дизайну приміщень.

При цьому не проводиться перепланування офіса (можливі лише незначні зміни). Зручний (і як правило бюджетний) вибір для не великих компаній та фірм, що експлуатують відносно нову комерційну нерухомість, якій поки що не потрібна модернізація.

Ремонт офіса під ключ

У порівнянні з попереднім, це більш затратний варіант, але всі витрати тут просто пояснюються і багаторазово окупаються. Необхідно в індивідуальному порядку продумати і грамотно реалізувати проект ремонту офіса з оздобленням під ключ, котрий передбачає наступні етапи:

  • ефективне перепланування корисної площі;
  • розділення приміщень на функціональні участки (зонування);
  • ремонт, модернізація, заміна комунікаційних систем (водопостачання, опалення і так далі);
  • установка енергозберігаючого обладнання (в тому числі освітлювальних приладів);
  • покращення систем мікроклімату (кондиціонування і вентиляції);
  • проведення оздоблювальних робіт.

З таким підходом ви отримаєте сучасний офіс: оформлений в корпоративному стилі, з позитивним інтер’єром, з просторим конференц-залом, ергономічними робочими відділами, зручними зонами прийому їжі і відпочинку, місткими підсобними приміщеннями. У вас буде комерційна нерухомість, котра комфортабельна в експлуатації, працює на імідж компанії і завжди цікава потенційним покупцям або орендарям.

Ми, в НВО БУД, працюємо по європейським стандартам. Тому ви можете розраховувати на високу якість і оперативність ремонту офіса, як косметичного, так і під ключ. Всі етапи ми виконуємо швидко і на совість – настільки ж добре, наскільки б робили для себе. Гнучкість цінової політики також передбачається.

Затрати ми підраховуємо в індивідуальному порядку, всі кошториси максимально прості і прозорі. Тому вартість ремонту офіса при зверненні в НВО БУД виходить цілком разумною і посильною для будь-якої фірми. До того ж, на своїй зручності та престижі не потрібно економити.