Реконструкція будівель

Сьогодні, в умовах щільної забудови, простіше і вигідніше відновити об’єкт нерухомості, чим знести його і збудувати новий. Особливо реконструкція будівлі актуальна тоді, коли вана знаходиться в історичні межі міста і не можна порушувати архітектурний вигляд оточення.

Звертайтесь, коли потрібно відновити нерухомість, ми допоможемо. Реконструкція і реставрація будівель – одна з наших профільних послуг. Спеціалісти НВО БУД змінять планування будівлі, добудують необхідну додаткову площу, модернізують системи комунікацій, збережуть культурно-історичний вигляд будинку або, навпаки, осучаснять його.

Реконструкція будівель повинна бути професійною

В рамках вирішення настільки комплексної задачі, як відновлення нерухомості, доводиться виконувати широкий фронт робіт. В тому числі – узгоджувати проведення різних заходів і отримувати дозволи, котрі державні органи видадуть тільки сертифікованим спеціалістам.

Для планування ефективних кроків, виходячи з стану споруди і її оточення, необхідно володіти експертними знаннями в декількох областях, в тому числі:

  • технології будівництва останніх десятиліть;
  • функціонування сучасних систем життєзабезпечення;
  • оптимізація комунікаційних ліній;
  • естетика екстер’єру об’єкта і інтер’єру його приміщень.

Для впровадження запланованих рішень потрібно володіти практичним досвідом проведення робіт, використання технологій та матеріалів. Всього цього у неспеціалістів просто немає.

Як проходить реконструкція будівель

Ми виконуємо її не тільки відповідально, але й з оглядом на індивідуальні особливості об’єкта. Тому діємо крок за кроком, дотримуючись перевіреної схеми, етапи якої наступні:

  1. Аналіз будівлі – перевіряємо, в якому вона стані, з’ясовуємо ступінь, об’єми, складність і терміновість проблем, що потребують рішення.
  2. Геологічні вишукування – оцінюємо слабкість грунту, досліджуємо рельєф і інші особливості земельного участку.
  3. Складання проекта – такого, в котрому буде відображений весь комплекс необхідних заходів відповідно до існуючої проблеми і потрібного результату.
  4. Реалізація рішень по реконструкції і реставрації будівлі – з проведенням демонтажу старих конструкцій і установкою нових.
  5. Виконання робіт по пуско-наладці і введенню об’єкта нерухомості в експлуатацію.

До кожного із цих етапів ми підходимо з максимальною увагою. Наявність практичного досвіду дає нам можливість не тольки точно окреслювати проблему, але і правильно її аналізувати і пропонувати ефективні шляхи її усунення. Індивідуальний підхід і орієнтованість на клієнта при проектуванні дозволяють враховувати всі побажання що виникають. Грамотний демонтаж допомагає прискорити відновлення і підвищити надійність заново встановлюємих конструкцій. Ретельна реставрація робить реальним повне збереження неповторного архітектурного вигляду нерухомості, володіючої культурно-історичною цінністю.

І це на фоні гнучкої цінової політики. При зверненні в НВО БУД вартість реконструкції будівлі завжди об’єктивно відображає об’єм, складність і терміновість робіт, що плануються. Більш того, і кошторис ми складаємо максимально прозоро, якщо треба, пояснюючи затрати на абсолютно всі матеріали. Працюємо чесно – так, щоб нас рекомендували, щоб до нас захотіли звернутись знову.

З професійною підтримкою НВО БУД реконструкція будівлі (в Києві і області) буде виконана максимально швидко, якісно і по розумній ціні.