Про компанію

ТОВ "НВО БУД" стабільно працює з 2007 року. Ми здійснюємо повний спектр будівельних і ремонтних робіт на протязі багатьох років, використовуючи свій досвід по виконанню повного циклу ремонтно-будівельних робіт на найвищому рівні.
За ці роки наша будівельна компанія багато разів реформувалась, оптимізувалась її організаційно-технічна структура, але завжди незмінною залишалась якість виконаних ремонтних та будівельних робіт, а також відповідальне відношення до їх виконання. Наша будівельна компанія виконала безліч будівельних робіт на різних об’єктах. З нашою допомогою, Ви втілите свою мрію про власний будинок. Якщо Ви хочете збудувати коттедж, цегляний будинок, бетонний будинок в Києві або українських регіонах, то Ви звернулись за правильною адресою. Крім будівництва "під ключ" наша компанія виконує загально будівельні роботи, оздоблювальні роботи, сан.технічні роботи, електромонтажні роботи та багато іншого.

Всі види ремонтно-будівельних послуг і робіт в нашій фірмі виконують професіонали своєї справи. Ми в найкоротші терміни можемо організувати роботу на будь-якому будівельному об’єкті – від житлового будинку до промислової будівлі. Спеціалисти нашої компанії допоможуть Вам визначитися з вибором матеріалів та прикладуть всі зусилля для того, щоб Ви залишились задоволені якістю будівельних робіт, ціновою політикою та запропонованими будівельними матеріалами, котрі будуть використані при будівництві вашого об’єкту або ремонті вашого приміщення.

НАШ ПІДРОЗДІЛ ПО РОБОТІ З ДЕРЕВОМ:

subcompany Столярна майстерня «НВО буд» займається будівництвом дерев’яних будинків і бань «під ключ». У нас великий вибір садових меблів, дитячих ігрових будинків, дерев’яні містки, гойдалки, декоративні колодязі, будки для собак, перголи та багато іншого. Ну а якщо Вас цікавить интер’єр Вашого будинку, ресторану чи готелю, ми з задоволенням порадуємо Вас мебелями із натурального дерева, а також унікальними елементами інтер’єру, котрі ніколи не повторяться.