Ремонт квартир

Набридли шпалери в спальні і хочеться чогось нового? Стали помічати, що у всіх ваших знайомих вже натяжні стелі, а у вас ще звичайна? Діти помалювали всі стіни в вітальні? Ці і ще сотня побутових причин натякають на те, що пора робити ремонт в квартирі. Тоді хай він буде професійним!

Просто уявіть, що станете робити його самостійно. Подумайте, скільки часу та сил на це піде. А якщо не вийде ідеально покласти плитку в ванній кімнаті чи вирівняти стіни в вітальні? Невже все переробляти, знову витрачатись на матеріали, знаходити вільні вечори і вихідні? Тому легше і надійніше довірити ремонт квартири спеціалістам. Тим, хто може гарантувати результат, хто здатний зробити все швидко і якісно.

В особі співробітників НВО БУД ви знайдете як раз таких спеціалістів. Професійний ремонт квартир в Києві – один з ключових напрямків нашої дільності. Звертайтесь, і ми оновимо дизайн вашої квартири, зробимо інтер’єр комфортабельнішим і ергономічнішим, зекономивши ваші сили і час.

Для вашої зручності пропонуємо зразу декілька форматів надання послуги.

Косметичний ремонт квартири

Максимально швидкий варіант оновлення обстановки. Підходить для тих, хто живе в не дуже старих будинках. Для тих, кому не потрібно проводити перепланування чи міняти лінії комунікацій. Для тих, хто не налаштований на радикальні зміни. А також для тих, хто хоче усунути наслідки самостійного та/або неякісного, та/або непрофесійного ремонту.

В рамках косметичних робіт ми:

  • підберемо новий дизайн приміщення;
  • зробимо покриття підлоги і стелю;
  • покладемо плитку, встановимо сантехніку;
  • виконаємо оздоблення стін.

Ремонт квартири під ключ

Це варіант для тих, кому потрібні зміни серйозніші. Виконання робіт в даному випадку передбачає перепланування (якщо воно необхідне) і повну заміну комунікацій. Бюджет ремонту квартири під ключ більше, чим косметичного, це пояснюється наявністю глобальних питань.

В рамках послуги ми вирішуємо наступні задачі:

  • розробка дизайн-проекту у відповідності з індивідуальними побажаннями клієнта;
  • складання кошторису, що включає всі будматеріали;
  • зонування і перепланування приміщень;
  • відновлення, ремонт, заміна систем опалення, газопостачання, вентиляції, кондиціонування, якщо треба, то і створення нових комунікаційних ліній;
  • монтаж підлоги, плитки, установка підвісної (чи другої вибраної) стелі;
  • фінішне оздоблення стін, декорування приміщень.

І інші моменти, в тому числі і по індивідуальному бажанню замовника. Зверніть увагу, ми виконуємо саме євроремонт квартири під ключ, тобто працюємо суворо по стандартам ЄС, використовуємо тільки якісні і еко-безпечні будівельні та оздоблювальні матеріали. З особливою відповідальністю відносимось до складання кошторису та до взаємодії при розробці дизайн-проекту. Ми розлого консультуємо, стараючись зробити калькуляцію затрат максимально прозорою. Ми обговорюємо кожну деталь в плануванні, функціональних зонах, оформленні інтер’єру.

Всі дії спеціалістів НВО БУД направлені на те, щоб після ремонту під ключ ви отримали квартиру своєї мрії, в котрій захочете прожити ще довгі роки, без внесення будь-яких змін. І ви зможете зробити це, адже комфорт, ергономіку і красу ми забезпечимо.